Sunday, March 26, 2017
Lovat Ladies 1 - 8 Lochaber Ladies WCA Nat tbc 00:00  
Fort William Ladies 3 - 10 Skye Ladies WCA Nat tbc 12:00  
Badenoch & Strathspey Ladies 4 - 0 Aberdour Ladies WCA Nat tbc 12:00  
Ardnamurchan 1 - 1 Skye Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00  
Glenurquhart - Skye Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Skye Ladies 2nd - Strathglass WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Ardnamurchan 0 - 1 Fort William Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00  
Ardnamurchan - Glenurquhart WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Fort William Ladies 2nd - Lovat WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Glenurquhart - Strathglass WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Glenurquhart - Lovat WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Fort William Ladies 2nd - Strathglass WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Lovat - Skye Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Ardnamurchan - Lovat WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Fort William Ladies 2nd - Glenurquhart WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Fort William Ladies 2nd 0 - 0 Skye Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00  
Ardnamurchan - Strathglass WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Lovat - Strathglass WCA Dev tbc 00:00 Scratched 
Aberdour Ladies 1 - 3 Badenoch & Strathspey WCA Dev Dell PH21 1ES 00:00  
Aberdour Ladies 0 - 1 Badenoch & Strathspey WCA Dev tbc 00:00  
Aberdour Ladies 0 - 6 Tayforth Ladies WCA Dev tbc 00:00  
Badenoch & Strathspey - Strathspey Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00 Strathspey No Team 
Badenoch & Strathspey 1 - 2 Tayforth Ladies WCA Dev tbc 00:00  
Aberdour Ladies 0 - 3 Tayforth Ladies WCA Dev Dell PH21 1ES 00:00  
Tayforth Ladies 3 - 0 Badenoch & Strathspey WCA Dev Dell PH21 1ES 00:00  
Aberdour Ladies - Strathspey Ladies 2nd WCA Dev tbc 00:00 Strathspey No Team 
Strathspey Ladies 2nd - Tayforth Ladies WCA Dev tbc 00:00 Strathspey No Team 
Saturday, March 25, 2017
Oban Camanachd 3 - 4 Kyles Athletic Premier Moss PA34 4PU 14:30 Robert Baxter 
Kilmallie 1 - 2 Glasgow Mid Argyll Premier Cana PH33 7LX 14:30 Evan MacRae 
Inveraray 1 - 1 Inverness National Wint PA32 8XF 14:30 Deek Cameron 
Newtonmore - Fort William North Div1 Eila PH20 1AR 00:00 PP - Due to Bereavement 
Aberdeen University 8 - 0 Glenurquhart North Div1 BAL AB22 8LX 14:30 Archie Ritchie 
Skye 1 - 2 Kingussie North Div1 Pair IV51 9EG 14:30 John Angus Gillies 
Beauly 1 - 0 Kinlochshiel North Div1 Brae IV4 7ED 14:30 Neil Ferguson 
Strathspey 5 - 0 Lewis North Div2 Gran PH26 3HU 13:30 John Wood 
Inverness 0 - 3 Caberfeidh North Div2 Bugh IV3 5SP 14:30 Iain Kennedy 
Lochaber 5 - 1 Kilmallie North Div2 Spea PH34 4EU 14:30 Brian MacKay 
Lochcarron 4 - 1 Lovat North Div2 Batt IV54 8YD 14:30 Ronnie Campbell 
Boleskine 5 - 2 Strathglass North Div2 Smit IV2 6XA 14:30 John Matheson 
Bute - Dunoon Camanachd South Div2 Mead PA20 0ED 00:00 PP UNPLAYABLE FIELD 
Glasgow Mid Argyll 0 - 5 Inveraray South Div2 Yoke G13 4PF 14:30 Des McNulty 
Aberdour 1 - 2 Strachur South Div2 Silv KY3 0TZ 14:30 Euan Pearson 
Fort William - Newtonmore MacTavish Aird PH33 6AN 00:00 PP - Due to Bereavement 
Caberfeidh 3 - 2 Skye MacTavish Cast IV14 9AA 14:30 Calum Girvan 
Kinlochshiel 3 - 2 Kingussie MacTavish Kirk IV40 8EG 14:30 Martin MacLean 
Strathglass 2 - 9 Lovat MacTavish Cann IV4 7LT 14:30 Andy MacLean 
Glenurquhart 3 - 1 Lochaber MacTavish Blai IV63 6UQ 14:30 Innes Wood 
Kilmory 4 - 1 Taynuilt Celtic Soc MacR PA31 8RR 14:00 Jim Innes 
Glenorchy 2 - 1 Ballachulish Celtic Soc Mart PA33 1AP 14:30 Ross Brown 
Tayforth 2 - 1 Col Glen Celtic Soc Muss EH21 7PR 14:30 David Mitchell 
Bute 1 - 1 Oban Celtic Celtic Soc Mead PA20 0ED 15:00 Alan Harrison