Saturday, April 01, 2017
Kilmallie v Oban Camanachd Premier Cana PH33 7LX 00:00 PP - Due to Bereavement 
Lochaber v Kingussie Premier Spea PH34 4EU 14:30 Archie Ritchie 
Glenurquhart v Lovat Premier Blai IV63 6UQ 14:30 Calum Girvan 
Glasgow Mid Argyll v Kinlochshiel Premier Yoke G13 4PF 14:30 Willie MacDonald 
Caberfeidh v Oban Celtic National Cast IV14 9AA 14:30 Andy MacLean 
Strathglass v Inverness National Cann IV4 7LT 14:30 Deek Cameron 
Skye v Beauly National Pair IV51 9EG 14:30 Evan MacRae 
Kingussie v Glenurquhart North Div1 Dell PH21 1ES 14:30 Innes Wood 
Newtonmore v Kinlochshiel North Div1 Eila PH20 1AR 14:30 John Matheson 
Beauly v Skye North Div1 Brae IV4 7ED 14:30 Iain Kennedy 
Lochside Rovers v Ballachulish South Div1 Gana PA34 5TB 00:00 PP - Due to Bereavement 
Kilmory v Aberdour South Div1 MacR PA31 8RR 14:00 Alex MacVicar 
Taynuilt v Glenorchy South Div1 Tayn PA35 1JP 14:30 Robert Baxter 
Tayforth v Kyles Athletic South Div1 Muss EH21 7PR 14:30 Ross Brown 
Inverness v Lewis North Div2 Bugh IV3 5SP 13:00 Martin MacLean 
Glengarry v Lochaber North Div2 Crai PH35 4HG 14:30 Ronnie Campbell 
Caberfeidh v Lochcarron North Div2 Cast IV14 9AA 14:30 Graham Cameron 
Lovat v Strathglass North Div2 Balg IV4 7HL 14:30 John Wood 
Boleskine v Kilmallie North Div2 Smit IV2 6XA 14:30 Brian MacKay 
Inveraray v Dunoon Camanachd South Div2 Wint PA32 8XF 14:30 Des McNulty 
Oban Lorn v Glasgow Mid Argyll South Div2 Gana PA34 5TB 14:30 Euan Pearson 
Aberdour v Bute South Div2 Silv KY3 0TZ 14:30 Neil MacDonald 
Bute v Kyles Athletic Macaulay Mead PA20 0ED 14:30 David Mitchell 
Fort William v Newtonmore MacTavish Aird PH33 6AN 15:00 Lachie Wood 
Fort William v Caithness Shinty Club Strathdear Aird PH33 6AN 12:00 Steven MacLachlan 
Sunday, April 02, 2017
Lewis Ladies v Lochaber Ladies 2nd WCA ND2 tbc 00:00  
Inverness Ladies v Strathspey Ladies WCA ND2 tbc 00:00  
Glengarry Ladies v Strathglass Ladies WCA ND2 tbc 00:00  
Cowal & Bute Ladies v Ardnamurchan Ladies WCA SD2 tbc 00:00  
Glasgow Mid Argyll Ladies 2nd v Lorn  Ladies WCA SD2 tbc 00:00  
Dunadd Ladies v Oban Lorn Ladies WCA SD2 tbc 00:00