Saturday, April 21, 2018
Fort William v Caberfeidh MacTavish Aird PH33 6AN 14:30 John Angus Gillies 
Kinlochshiel v Lochaber MacTavish Kirk IV40 8EG 14:30 Martin MacLean 
Newtonmore v Glenurquhart MacTavish Eila PH20 1AR 14:30 Calum Girvan 
Skye v Lovat MacTavish Pair IV51 9EG 15:00 Deek Cameron 
Kyles Athletic v Tayforth Celtic Soc tbc 00:00  Walkover to Kyles Athletic
Oban Camanachd v Ballachulish Celtic Soc Moss PA34 4PU 14:30 Lachie Wood 
Col Glen v Inveraray Celtic Soc Coli PA22 3AB 14:30 Des McNulty 
Bute v Glasgow Mid Argyll Celtic Soc Mead PA20 0ED 15:00 David Mitchell 
Kingussie v Kyles Athletic Premier Dell PH21 1ES 15:00 Graham Cameron 
Kilmallie v Oban Celtic National Cana PH33 7LX 14:30 Andy MacLean 
Inverness v Strathglass National Bugh IV3 5SP 14:30 Archie Ritchie 
Glenurquhart v Aberdeen University North Div1 Blai IV63 6UQ 12:00 Brian MacKay 
Kingussie v Fort William North Div1 Dell PH21 1ES 12:00 Ronnie Campbell 
Skye v Newtonmore North Div1 Pair IV51 9EG 12:00 John MacRitchie 
Glengarry v Kinlochshiel North Div1 Crai PH35 4HG 14:30 Alex MacVicar 
Inveraray v Aberdour South Div1 Wint PA32 8XF 12:30 Ted McDonald 
Taynuilt v Lochside Rovers South Div1 Tayn PA35 1JP 14:30 Robert Baxter 
Kyles Athletic v Kilmory South Div1 Duno PA23 7RL 14:30 Ross Brown 
Lochaber v Lewis North Div2 Spea PH34 4EU 13:15 Graham Fisher 
Strathspey v Strathglass North Div2 Gran PH26 3HU 13:30 John Matheson 
Boleskine v Kilmallie North Div2 Smit IV2 6XA 14:30 John Wood 
Lovat v Inverness North Div2 Balg IV4 7HL 14:30 Jim Barr 
Beauly v Lochcarron North Div2 Brae IV4 7ED 14:30 Steven MacLachlan 
Bute v Glenorchy South Div2 Mead PA20 0ED 12:00 Ewan MacDonald 
Oban Celtic v Strachur South Div2 Gana PA34 5TB 14:30 Iain Kennedy 
Aberdour v Glasgow Mid Argyll South Div2 Silv KY3 0TZ 14:30 Jim Innes 
Sunday, April 22, 2018
Strathspey Ladies v Fort William Ladies WCA Nat tbc 00:00  
Glasgow Mid Argyll Ladies 1st v Badenoch & Strathspey Ladies WCA Nat tbc 00:00  
Lochaber Ladies v Skye Ladies WCA Nat tbc 00:00  
Aberdour Ladies v Ardnamurchan Ladies WCA Nat tbc 00:00  
Tuesday, April 24, 2018
Oban Camanachd v Lochaber U17 LS Moss PA34 4PU 00:00  
Kingussie v Kilmallie U17 LS Dell PH21 1ES 00:00  
Newtonmore v Fort William U17 LS Eila PH20 1AR 00:00  
Lovat v Skye U17 LS Balg IV4 7HL 00:00  
Glenurquhart v Kinlochshiel U17 LS Blai IV63 6UQ 00:00  
Beauly v Strathglass U17 LS Brae IV4 7ED 00:00  
Friday, April 27, 2018
Newtonmore v Kingussie U14 N - A Eila PH20 1AR 00:00  
Lochaber v Fort William U14 N - B Spea PH34 4EU 00:00  
Kinlochshiel v Skye U14 N - C Kirk IV40 8EG 00:00  
Inverness v Glenurquhart U14 N - D Bugh IV3 5SP 00:00  
Strathglass v Lovat U14 N - D Cann IV4 7LT 00:00  
Saturday, April 28, 2018
Caberfeidh v Newtonmore Premier Cast IV14 9AA 14:30 Innes Wood 
Lochaber v Lovat Premier Spea PH34 4EU 14:30 Lachie Wood 
Skye v Kingussie Premier Pair IV51 9EG 14:30 Graham Cameron 
Fort William v Glenurquhart North Div1 Aird PH33 6AN 12:00 Des McNulty 
Kinlochshiel v Skye North Div1 Kirk IV40 8EG 14:30 John Wood 
Kilmory v Lochside Rovers South Div1 MacR PA31 8RR 14:00  
Strathglass v Caberfeidh North Div2 Cann IV4 7LT 12:00 Ronnie Campbell 
Kilmallie v Lochaber North Div2 Cana PH33 7LX 12:00 Alex MacVicar 
Strathspey v Boleskine North Div2 Gran PH26 3HU 13:30 Neil MacDonald 
Lovat v Lewis North Div2 Balg IV4 7HL 14:00 Steven MacLachlan 
Inverness v Beauly North Div2 Bugh IV3 5SP 14:30 John Matheson 
Bute v Glasgow Mid Argyll South Div2 Mead PA20 0ED 14:30 Ross Brown 
Oban Celtic v Glenorchy South Div2 Gana PA34 5TB 14:30 Ted McDonald 
Strachur v Aberdour South Div2 Stra PA27 8DQ 14:30 Euan Pearson 
Aberdeen University v Beauly Balliemore BAL AB22 8LX 14:30 Archie Ritchie 
Ballachulish v Col Glen Balliemore Jubi PH49 4JS 14:30 Scott McNeil 
Fort William v Inveraray Balliemore Aird PH33 6AN 14:30 John Angus Gillies 
Glengarry v Bute Balliemore Crai PH35 4HG 14:30 Martin MacLean 
Kilmallie v Tayforth Balliemore Cana PH33 7LX 14:30 Iain Kennedy 
Oban Celtic v Aberdour Balliemore Moss PA34 4PU 14:30 Deek Cameron 
Strathglass v Glasgow Mid Argyll Balliemore Crai PH35 4HG 14:30 Calum Girvan 
Taynuilt v Inverness Balliemore Tayn PA35 1JP 14:30 Graham Fisher 
Kilmallie v Lochaber Sutherland Cana PH33 7LX 12:00 Alex MacVicar